Oferta

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do bezbolesnego wykonywania wszystkich zabiegów. W tym celu stosujemy znieczulenie miejscowe, wykonywane za pomocą tzw. karpuli, która zaopatrzona jest w najcieńszą z możliwych igieł.

Praca na tzw.” cztery ręce” ( lekarz + asystentka ) pozwala na sprawniejsze przeprowadzanie zabiegów i gwarantuje najwyższą jakość wykonanych zabiegów.

W leczeniu  zębów stosujemy materiały renomowanych światowych firm. Z powodzeniem rozwiązujemy skomplikowane problemy estetyczne jak złamania koron , niewłaściwy kształt lub przebarwienia zębów.

Oferujemy profesjonalne oczyszczanie zębów z kamienia i osadu /skalling i airpolishing/.  Wykonujemy specjalistyczne zabiegi w leczeniu chorób przyzębia ( np. kiretaż zamknięty  , sterowanie regeneracją tkanki kostnej  ) .

Prowadzimy leczenie kanałowe zgodnie z najwyższymi standardami. Posiadamy mikroskop zabiegowy ( Zeiss ) , co pozwala nam na rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych problemów endodontycznych . Stosujemy specjalne metody  opracowania kanałów, pozwalające na wyjątkowo dokładne  ich oczyszczenie. Użycie elektronicznego endometru  umożliwia bardzo dokładny pomiar długości opracowywanego kanału . Dzięki użyciu radiowizjografii - cyfrowemu przetwarzaniu zdjęć RTG o wyjątkowo małej dawce promieniowania możliwa jest dokładna diagnostyka i kontrola wypełnień. Stosujemy najnowsze metody wypełniania kanałów płynną gutaperką / system Beefill 2in1/

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami nawet te najbardziej skomplikowane.

Wykonujemy wszelkiego typu uzupełnienia protetyczne korzystając z najnowszych osiągnięć techniki w tej dziedzinie, począwszy od pojedyńczej korony , poprzez prace złożone( korony i protezy bezklamrowe) , do skomplikowanych prac opartych na wielu zębach lub implantach. Specjalizujemy się w pracach estetycznych z wykorzystaniem licówek porcelanowych i  koron pełnoceramicznych.